ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه Independent Analytics | گوگل آنالیتیکس پرو

187

فروش

رضایت

180,000تومان

180,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه Independent Analytics Pro یک افزونه کاربردی وردپرس تحلیل وب برای سیستم های مدیریت محتوا (CMS) میباشد که باعث میشود تا بتوانید رفتار کاربران را در وب سایت یا در برنامه ها آنالیز کرده و شاخص های کاربردی برای بهبود کارایی سایت خوددست و پا کنید.

 

Independent Analytics Pro

افزونه Independent Analytics

 

پلاگین گوگل آنالیتیکس پرو

چند مورد از ویژگی های اصلی این افزونه عبارتند از:

1. پیگیری بر روی سایت: Independent Analytics Pro میتواند تعداد بازدیدکنندگان و صفحات بازدید شده را پیگیری کند. همچنین میتوانید جزییاتی در مورد صفحه نمایش، زمان بازدید و منابع ترافیک به دست آورید.

2. آمار ترافیک: با استفاده از این افزونه، شما میتوانید آمار ترافیک وب سایت خود را بررسی کنید. میتوانید به طور دقیق نمودار های بازدید وب سایت را مشاهده کنید و بازدیدکنندگانی را که بیشترین ترافیک را ایجاد کرده اند. همچنین دریافت آمار بازدید از مناطق جغرافیایی مختلف و دستگاه های مختلف نیز امکان پذیر است.

3. آنالیز ترافیک: این افزونه به شما امکان می دهد تا نمودارهای مختلفی از ترافیک وب سایت خود را بررسی کنید. میتوانید بازدیدکنندگان هدف خود را شناسایی کنید و فهمید که کدام بخش ها و صفحات وب سایتتان مورد توجه قرار میگیرند. همچنین میتوانید گزارش هایی در باره سرعت بارگذاری صفحه و کلمات کلیدی مورد استفاده توسط بازدیدکنندگان بررسی کنید.

4. ردیابی خریداران: Independent Analytics Pro این امکان را به شما میدهد تا رفتار خریداران را نیز ردیابی کنید. با استفاده از این افزونه، میتوانید نمودارها و گزارشهایی درباره رفتار خریداران در سبد خرید، نرخ تبدیل و فروش های موفق ببینید.

با وجود ویژگی های فوق، افزونه Independent Analytics Pro ابزاری کاربردی برای تحلیل و بهبود کارایی وب سایت شماست. با استفاده از این افزونه، شما قادر خواهید بود استراتژی های بهتری برای جذب و نگهداری کاربران هدف خود پیاده سازی کنید

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5076

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

27/01/2024