ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه MailPoet | ارسال خبرنامه در وردپرس با میل پوئت

187

فروش

رضایت

190,000تومان

190,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه MailPoet یک افزونه محبوب برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس (WordPress) می‌باشد که به شما امکان ساخت و مدیریت لیست های خبرنامه و ایمیل مارکتینگ را می‌دهد. این افزونه ابزارهای کاربردی و متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید ارتباط نزدیکتری با مخاطبان و فالوئرهای خود برقرار کنید و به راحتی ایمیل های با کیفیتی را برای آن‌ها ارسال نمایید.

 

پلاگین MailPoet

 

MailPoet افزونه

 

ویژگی ها و کاربردهای مهم افزونه MailPoet عبارتند از:

1. سیستم مدیریت لیست ایمیل: افزونه MailPoet به شما این امکان را می‌دهد تا لیست های خبرنامه خود را سازماندهی کرده و مدیریت کنید. شما می‌توانید لیست های مختلفی با اعضای متفاوت ایجاد کرده و بر اساس نیاز خود آن ها را مدیریت کنید.

2. فرم های مشتریان: با استفاده از MailPoet می‌توانید فرم هایی را برای جمع آوری اطلاعات مشتریان خود به صورت ایمیل بسازید. این امکان به شما کمک می‌کند تا مخاطبان جدیدی جذب و اطلاعات مشتریان خود را افزایش دهید.

3. طراحی ایمیل: با استفاده از افزونه MailPoet می‌توانید ایمیل های شخصی شده و جذابی را برای مخاطبان خود طراحی کنید. این افزونه دارای ابزارهای ویرایشگر قدرتمندی است که به شما امکان می‌دهد تا بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی، قالب های اختصاصی برای ایمیل های خود ایجاد کنید.

4. آمار و تحلیل: افزونه MailPoet اطلاعات دقیقی در مورد بازدیدها، نرخ باز و کلیک، لغو اشتراک و… ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با تحلیل این داده ها، ایمیل هایی با کارایی بهتر را ایجاد و به مخاطبانتان ارسال کنید.

5. ارسال اتوماتیک: با استفاده از افزونه MailPoet می‌توانید ایمیل های اتوماتیک برای مخاطبانتان بسازید. این امکان به شما کمک می‌کند تا با توجه به رفتار و اقدامات کاربران، به طور خودکار ارسال میکند.

 

ساید بپسندید: محصولی دیگر از وب سایت ببینم

افزونه لینک ویسپر پریمیوم | Link Whisper

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5368

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

12/05/2024