ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

187

فروش

رضایت

195,000تومان

195,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه ویرایش انبوه محصولات ووکامرس

با افزونه فروشگاهی Bulk Edit Products هر فیلد محصول ووکامرس و مقادیر متا را به راحتی انبوه ویرایش کنید. کارهای ویرایش انبوه را ایجاد و برنامه ریزی کنید. ویرایش عنوان یا تصویر یک یا دو محصول در یک فروشگاه آسان است. اما اگر نیاز به ویرایش انبوه تعداد زیادی محصول داشته باشید، چه؟ شاید لازم باشد بارها و بارها همان محصولات را تغییر دهید، به عنوان یک تغییر مکرر در برخی ویژگی های محصول یا تغییر در قیمت محصول برای یک دوره زمانی خاص، باید هر روز به روز شود. زمان ما مهم است و این کار خسته کننده زمان ما را خسته می کند.

در چنین شرایطی، انجام فرآیند ویرایش بی پایان روز به روز بر روی محصولات فردی راحت نیست. و در آنجا، افزونه Bulk Edit Products, Prices & Attributes به شما کمک می کند تا این کار طاقت فرسا را به راحتی و به سرعت انجام دهید. این افزونه برای محصولات ساده، متغیر و خارجی کار می کند.

 

Bulk Edit Products

 

 

ویرایش انبوه قیمت محصولات

قیمت معمولی و همچنین تعدیل قیمت فروش را برای گروهی از محصولات با افزایش، کاهش یا حتی جایگزینی قیمت قدیمی با مقدار جدید تنظیم کنید. می‌توانید ویرایش‌های بیشتری را همراه با آن اعمال کنید، مانند تنظیم مدت زمان برای ارائه آن محصولات با تخفیف یا پیشنهاد.

ویرایش انبوه دسته بندی محصولات

دسته جدیدی از محصولات را در فروشگاه خود معرفی کنید و فقط با یک کلیک آنها را تحت آن دسته قرار دهید تا آن را اضافه کنید، اگر قصد دارید فروش آنها را متوقف کنید دسته بندی موجود را حذف کنید، و همچنین همه محصولاتی را که در یک دسته بندی خاص قرار می گیرند تغییر دهید. به دسته دیگری

ویرایش انبوه ویژگی های محصولات متغیر

یک مقدار ویژگی کلی محصول را با مقدار دیگری برای چندین محصول به صورت عمده مبادله کنید. می توانید مقادیر مشخصه جهانی جدید اضافه کنید یا مقادیر موجود را به طور یکپارچه حذف کنید. همچنین، مقادیر مشخصه موجود را با مقادیر جدید بازنویسی کنید و بدون زحمت یک یا چند ویژگی محصول سفارشی را به صورت انبوه حذف کنید.

ایجاد تغییرات به صورت انبوه

تغییرات جدید را برای هر ترکیب ممکن از ویژگی‌های عمومی و سفارشی محصولات متغیر انتخابی تنها با یک کلیک ایجاد کنید.

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

3735

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

01/01/2024