ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه چند منظوره پشتیبانی چتی

187

فروش

رضایت

210,000تومان

210,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه چتی یک افزونه پشتیبانی قدرتمند است که به وبسایت شما امکان ارتباط با مشتریان و بازدیدکنندگان را فراهم می‌کند. این افزونه می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباطات درون و خارج از وبسایت خود را بهبود بخشید و تجربه کاربری را بهبود ببخشید.

نمای چت

از بین دو طرح بندی بازشو چت انتخاب کنید. طراحی پاپ آپ را ویرایش کنید و تگ های ادغام مانند URL و عنوان را در کادر بازشو درج کنید. از تجزیه و تحلیل برای سفارشی کردن ویجت بر اساس تعاملات بازدیدکننده استفاده کنید.

 

chaty pro

فرم تماس و همگام سازی

برای پیگیری ساده‌تر و توزیع تلاش‌های تبدیل سرنخ، سرنخ‌ها را با یک فرم تماس بگیرید و به‌طور خودکار در Chaty ذخیره کنید یا از طریق ایمیل ارسال کنید.

نمای چت chaty

 

افزونه Chaty | افزونه چند منظوره پشتیبانی چتی

افزونه Chaty

هدف گذاری پیشرفته

  • نمایش ویجت به منابع ترافیکی خاص – ترافیک وب سایت، شبکه های اجتماعی،
  • موتورهای جستجو، تبلیغات گوگل یا هر منبع ترافیک دیگری.
  • ویجت ها را برای دستگاه ها، زبان ها و صفحات مختلف ایجاد کنید.
  • کشورهای خاص یا صفحات خاصی را هدف قرار دهید.

بعضی از ویژگی‌های مهم و بارز افزونه Chaty عبارتند از:

1. پشتیبانی از چندین پلتفرم: این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از افزونه Chaty، بازدیدکنندگان و مشتریان خود را از طریق پلتفرم‌های مختلفی مانند Facebook Messenger، WhatsApp، Instagram و… دریافت کنید.

2. سفارشی سازی ظاهر: با استفاده از افزونه Chaty، شما می‌توانید ظاهر بخش چت را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. می‌توانید آیکون، رنگ، موقعیت و وضعیت نمایش آن را تغییر دهید.

3. پشتیبانی از پیام‌های خودکار: با استفاده از قابلیت پیام‌های خودکار، می‌توانید پاسخ‌های استاندارد و پیام‌های خوش آمدگویی را تعریف کنید تا بازدیدکنندگان به طور خودکار پاسخ‌هایی دریافت کنند.

4. تنظیم زمانبندی: قابلیت تنظیم زمانبندی به شما اجازه می‌دهد تا ساعات کاری خود را تنظیم کنید و در زمان‌هایی که در دسترس نیستید، مشتریان می‌توانند پیام بگذارند.

5. اطلاعات تماس: با استفاده از Chaty، می‌توانید اطلاعات تماس مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را به منظور ارتباط مستقیم با مشتریان در دسترس قرار دهید.

به طور خلاصه، افزونه Chaty ابزاری قدرتمند است که به شما کمک می‌کند تا ارتباط با مشتریان خود را بهبود بخشید و تجربه بهتری را برای کاربران ایجاد کنید.

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5425

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

11/05/2024