ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

187

فروش

رضایت

220,000تومان

220,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه Filebird Pro یک ابزار مدیریت فایل قدرتمند برای سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس است. این افزونه به شما کمک می کند تا فایل های خود را به راحتی دسته بندی و سازماندهی کنید و آنها را مدیریت نمایید. افزونه وردپرس کاربردی پوشه بندی رسانه های وردپرس FileBird دارای toolbar حرفه ای بوده که امکاناتی مختلف را در جهت مدیریت پوشه ها در اختیارتان قرار خواهد داد. شما به وسیله این toolbar میتوانید تغییرات مختلفی همچون تغییر نام و حذف پوشه ها و … انجام دهید.

 

Filebird Pro

افزونه Filebird Pro

پلاگین Filebird Pro

 

 

در زیر به برخی از امکانات و ویژگی های افزونه Filebird Pro  اشاره می کنیم:

1. سازماندهی فایل ها: با استفاده از FileBird می توانید فایل های خود را در پوشه ها و زیرپوشه ها سازماندهی کنید. این به شما امکان می دهد که به راحتی و با حفظ نظم، فایل های مورد نیاز خود را پیدا کنید.

2. پشتیبانی از درگ و دراپ: FileBird از قابلیت درگ و دراپ پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی فایل ها را به پوشه ها و زیرپوشه ها منتقل کنید یا آنها را از جایی دیگر به FileBird بیاورید.

3. جابجایی و تغییر نام فایل ها: با FileBird می توانید فایل ها و پوشه ها را با کشیدن و رها کردن جابجا کنید و آنها را با نام دلخواه تغییر دهید.

4. آپلود و دانلود سریع: FileBird به شما امکان می دهد تا به سرعت فایل ها را آپلود یا دانلود کنید. این ابزار عملی و کارآمدی است که در مدیریت فایل هایتان به شما کمک می کند.

5. نمایش پیش نمایش فایل ها: با FileBird می توانید پیش نمایش فایل های مختلف را مشاهده کنید، از جمله تصاویر، ویدئوها، اسناد و فایل های صوتی.

این تنها برخی از ویژگی های FileBird هستند و افزونه دارای امکانات بیشتری است که به شما در مدیریت و مرتب سازی فایل هایتان کمک می کند.

 

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

4999

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

13/05/2024