ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه CRM وردپرس

187

فروش

رضایت

230,000تومان

230,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه CRM وردپرس فارسی

 

افزونه فلوئنت سی‌ آر اِم یک افزونه کاربردی  مدیریت رابط با مشتری برای وردپرس است که به شما کمک می کند تا ارتباط خود را با مشتریان خود برقرار و مدیریت کنید. این افزونه تمامی ابزارهایی را که برای سازماندهی، ارسال و پیگیری ایمیل ضروری هستند، در اختیار شما قرار می دهد.

با FluentCRM، شما می توانید لیست های پستی خود را ایجاد کرده و مخاطبان خود را به صورت دقیق مدیریت کنید. شما می توانید مخاطبان خود را بر اساس ویژگی های مختلف مانند تاریخ تولد، منطقه جغرافیایی یا ترتیب رویدادها دسته بندی کنید.

همچنین، افزونه FluentCRM امکان ایجاد و مدیریت کمپین های ایمیل را نیز فراهم می کند. با استفاده از قالب های زیبا و قابل تنظیم، شما می توانید ایمیل های حرفه ای را برای مخاطبان خود طراحی و ارسال کنید. همچنین، شما می توانید مشاهده کنید که ایمیل ها چگونه باز شده اند و چه کسانی آنها را مطالعه کرده اند.

 

افزونه CRM

 

به علاوه، FluentCRM به شما این امکان را می دهد تا تمامی تعاملات مشتری را در یک مکان ذخیره کنید. شما می توانید تاریخچه پیام ها، تماس ها، خرید ها و سایر فعالیت های مشتری را در پروفایل مشتری نگهداری کنید. این امکان به شما کمک می کند تا بر اساس تجربه های قبلی مشتریان، استراتژی های مناسب را برای آنها انتخاب کنید.

 

افزونه FluentCRM

 

افزونه FluentCRM ارتباط مستقیمی با افزونه های رایج فروشگاه سازی مانند ووکامرس و Easy Digital Downloads دارد، بنابراین شما می توانید فهرست مشتریان خود را با خرید های آنها همگام سازی کنید و به راحتی ردیابی کنید که کدام مشتریان پتانسیل زیادی برای خرید دارند.

به طور خلاصه، افزونه FluentCRM یک ابزار قدرتمند برای مدیریت رابط با مشتری است که شما را قادر می سازد تا روابط خود با مشتریان خود را بهبود بخشید و به صورت بهینه با آنها ارتباط برقرار کنید. این افزونه از وردپرس 5.0 به بالا سازگار است و برای استفاده از آن نیاز به اشتراک گذاری ایمیل سرویسی ندارید.

 

مدیریت کمپین ایمیل

 

مدیریت کمپین ایمیل

ایمیل های زیبا بسازید، پیام مناسب را تولید کنید، مخاطبان مناسب را هدف قرار دهید و در زمان مناسب به آنها دسترسی پیدا کنید. تست های عملکرد را اجرا کنید، همه جنبه ها را اندازه گیری کنید و تصمیم بگیرید که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید! با دقت شخصی کنید، مانند یک حرفه ای تبدیل کنید، همه چیز را از یک مکان!

 

 

نمای کلی تماس 360 درجه

 

نمای کلی تماس 360 درجه

یک پلتفرم قوی داده مشتری برای ایجاد یک کمپین بازاریابی موفق حیاتی است. چه نگاهی به نمایه مشتری یا ردیابی داده‌های سابقه خرید آنها باشد، FluentCRM آنها را در اندازه‌های قابل خوردن آسان ارائه می‌کند و به شما امکان می‌دهد همه جا چشم داشته باشید.

 

 

بخش بندی تماس هوشمند

 

بخش بندی تماس هوشمند

یک لیست ایمیل به خوبی تقسیم‌بندی شده برای ارسال پیام‌های منحصر به فرد و شخصی‌شده بسیار مفید است. با مجموعه وسیعی از ویژگی‌های تقسیم‌بندی FluentCRM، با شخصی‌سازی که شایسته آن‌ها هستند، به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید!

 

 

توالی ایمیل

 

توالی ایمیل

هر بار که یک مخاطب جدید دارید، وقت خود را با ایجاد قیف ایمیل تلف نکنید. با دنباله‌های ایمیل خودکار FluentCRM، یک گزینه تماس جهانی در اختیار خواهید داشت. هرگز تبدیل مخاطب را با دنباله ایمیل ورودی از دست ندهید!

 

 

 

اتوماسیون بازاریابی ایمیلی

 

اتوماسیون بازاریابی ایمیلی

سرنخ‌ها را جذب کنید، مشتریان را ردیابی کنید و ایمیل‌های پیگیری شخصی‌سازی شده را در یک مکان تنظیم کنید. با اتوماسیون بازاریابی ایمیلی قدرتمند، بازدیدکنندگان خود را به مشتریان و مشتریان به حامیان برند وفادار تبدیل کنید!

 

 

 

گزارش ریز

 

گزارش های CRM

گزارشات و تجزیه و تحلیل های CRM برای اجرای یک کمپین بازاریابی موثر بسیار مهم هستند. FluentCRM تجزیه و تحلیل دقیقی از هر کمپین، قیف، توالی و فعالیت های کاربر شما ارائه می دهد. پس از همه، داده ها بهترین کمپین های بازاریابی را تکمیل می کنند!

 

 

تجزیه و تحلیل کمپین

پیگیری همه کمپین‌های ایمیلی می‌تواند بسیار دشوار باشد. اما نه زمانی که تجزیه و تحلیل کمپین FluentCRM را دارید! هر کمپین ایمیلی را زیر نظر بگیرید و اعداد دقیق ایمیل های ارسال شده، باز شده، کلیک شده، برگشتی یا لغو اشتراک را دریافت کنید. کمپین بازاریابی خود را ارزیابی کنید و تنظیماتی را برای به حداکثر رساندن پتانسیل های بازاریابی خود با FluentCRM انجام دهید!

تجزیه و تحلیل عملکرد قیف

می‌توانید با استفاده از اکثر نرم‌افزارهای CRM، قیف‌هایی را که در مراحل خاصی از سفر کاربرتان راه‌اندازی می‌کنند، مستقر کنید. اما بدون تجزیه و تحلیل قیف، نمی دانید چه زمانی کاربران را از دست می دهید یا کلیک می کنید! با FluentCRM، می‌توانید عملکرد قیف را در هر مرحله دنبال کنید و گزارش‌های عملکرد قیف را برای کاربران جداگانه دریافت کنید تا حفظ کاربر را افزایش دهید و تبدیل را به حداکثر برسانید!

 

خطوط موضوعی تست A/B

موضوع می تواند به میزان قابل توجهی بر نرخ باز شدن ایمیل تأثیر بگذارد. با تست A/B، FluentCRM به شما امکان می‌دهد آزمایش‌هایی را با خطوط موضوعی خود انجام دهید. به سادگی تست A/B را فعال کنید و از چندین خط موضوع در کمپین آزمایشی خود استفاده کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، می توانید نرخ باز شدن ایمیل یا نرخ کلیک خود را تجزیه و تحلیل کنید تا موضوع کامل کمپین خود را بیابید!

 

تجزیه و تحلیل عملکرد CTR

صرفاً راه اندازی کمپین های ایمیل با پیوندهایی به وب سایت شما، شما را در تاریکی رها می کند. شما در حال حاضر با FluentCRM آشنا شده اید که چه کسی باز و چه کسی باز نشده است. پس چرا کلیک لینک ها را اندازه نمی گیریم؟ FluentCRM به شما امکان می دهد پارامترهای UTM را از Google Analytics فعال کنید. معیارهای لینک بی‌ارزش را دریافت کنید و نرخ کلیک خود را به کمال تجزیه و تحلیل کنید!

 

FluentCRM

 

نظارت بر فعالیت کاربر فردی

آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که پایگاه داده عظیمی از سرنخ ها داشته باشید اما به اندازه کافی ایمیل باز یا کلیک دریافت نکنید؟ اگر بله، ممکن است به آمار فعالیت کاربر FluentCRM نیاز داشته باشید. FluentCRM فعالیت های کاربر را ثبت می کند تا بتوانید سرنخ های فعال/غیرفعال خود را بررسی کنید. این همچنین به شما اجازه می دهد تا از طریق بخش های پویا، سرنخ ها را بر اساس فعالیت آنها دسته بندی کنید!

 

نوشتن ایمیل

Drag-n-drop، قالب های ساده، قالب های از پیش ساخته شده … شما آن را نام ببرید! FluentCRM همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد تا زمانی که برای خلاقیت آماده شدید، بتوانید تخیل خود را به واقعیت تبدیل کنید!

از ویرایشگر ایمیل مبتنی بر بلوک ما برای نوشتن ایمیل های ساده یا طراحی یک ایمیل بصری جذاب با ویرایشگر بصری استفاده کنید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

 

مانند یک حرفه ای شخصی سازی کنید

وقتی نام خود را می بینند، احتمال بیشتری دارد که ایمیل شما را باز کنند. به همین سادگی!

با FluentCRM، می‌توانید اطلاعات تماس ساده یا حتی داده‌های فیلد سفارشی را بیاورید. بنابراین شخصی‌سازی ایمیل را فراتر از نام‌ها و شهرها در نظر بگیرید و بیشتر تبدیل کنید!

 

هدف با دقت

مطمئن نیستید چگونه افراد مناسب را برای یک کمپین خاص پیدا کنید؟ این کار را به راحتی با سیستم فیلترینگ پیشرفته ما انجام دهید!

لیست ها و برچسب ها را شامل یا حذف کنید، بخش های پویا را انتخاب کنید یا به سادگی مخاطبین را با پرس و جوهای سفارشی فیلتر کنید. سازماندهی کمپین های ایمیل هدفمند هرگز به این آسانی نبوده است!

 

انتخاب کنید چه کسی چه چیزی را می بیند!

فقط به این دلیل که یک پاراگراف خاص برای همه شخصی سازی نشده است، ایمیل جدیدی ننویسید.

با FluentCRM، می توانید انتخاب کنید که چه کسی چه چیزی را ببیند و چه کسی ببیند! متن های ایمیل را به صورت مشروط بر اساس برچسب ها نمایش دهید و به همه کسانی که به همان زمینه نیاز دارند دسترسی پیدا کنید.

 

تست های A/B را اجرا کنید، کلیک های پیوند را ردیابی کنید

خطوط موضوعی خوب باعث باز شدن بیشتر، کلیک ها و در نهایت درآمد بیشتر شما می شود! به راحتی خطوط موضوع خود را تقسیم کنید و شروع به کسب درآمد بیشتر کنید!

هر کلیک روی پیوند را با پارامترهای UTM توسط Google Analytics دنبال کنید و به راحتی درک کنید که کمپین های شما چگونه کار می کنند!

 

در زمان مناسب تماس بگیرید!

برای ارسال کمپین ایمیل خود آماده اید؟ چرا منتظر آخرین لحظه باشید که فقط می توانید آن را برنامه ریزی کنید؟

با FluentCRM، می توانید تاریخ و زمان دقیق یک کمپین را انتخاب کنید. بنابراین رسیدن به زمان مناسب هرگز مشکلی نیست!

 

اطلاعات کمپین را دریافت کنید

آیا می خواهید بدانید کمپین شما چگونه عمل کرده است؟ به حدس و گمان تکیه نکنید!

تجزیه و تحلیل دقیق ما به شما بینشی از کمپین های ایمیل خود می دهد تا اطلاعاتی مانند نرخ باز، کلیک ها و درآمد را دریافت کنید. عملکرد کمپین خود را به راحتی اندازه گیری کنید!

 

پیگیری مانند یک حرفه ای!

در سایر پلتفرم‌ها، پس از یک کمپین ایمیل فقط با داده‌ها باقی می‌مانید.

با FluentCRM، می‌توانید داده‌ها را عملی کنید! با اقدامات پس از کمپین به راحتی مخاطبین درگیر و غیر درگیر را شناسایی کنید و مانند یک حرفه ای پیگیری کنید!

 

بررسی اجمالی سریع کاربر

فقدان اطلاعات اغلب می تواند منجر به از دست دادن سرنخ های بالقوه شود. FluentCRM با مدیریت سرنخ ها به صورت جداگانه و ارائه داده های گسترده در هر سرنخ این مشکل را حل می کند. از اطلاعات اولیه مانند جزئیات تماس گرفته تا هر کمپین و قیفی که سرنخ‌های شما در آن گنجانده شده است، FluentCRM همه داده‌ها را در یک پلت فرم مدیریت داده‌های مشتری تمیز برای ارزیابی شما نمایش می‌دهد.

 

ردیابی مشتری

یک بینش دقیق از تاریخچه مخاطبین می تواند به شما کمک کند تا سرنخ هایی را که ارزش ردیابی بیشتر را دارند شناسایی کنید. FluentCRM تمام داده های لازم مانند تاریخچه خرید، باز شدن ایمیل، نرخ کلیک، ارسال فرم و غیره را در یک صفحه برای تجزیه و تحلیل این اطلاعات برای ارزیابی استراتژی بازاریابی شما با ردیابی مشتری ارائه می دهد!

 

تمام فعالیت های تماس را ثبت کنید

برای هدف قرار دادن بهتر سرنخ یا مشتری خود، فقط جزئیات تماس اولیه یا آدرس های حمل و نقل این کار را نمی کنند. پلتفرم مدیریت داده‌های مشتری FluentCRM ماژول یادداشت‌ها و فعالیت‌های تماس را برای افزودن هرگونه اطلاعات اضافی مانند قیمت‌ها، صورت‌حساب‌ها، جزئیات تراکنش و غیره ارائه می‌دهد تا شما نه تنها فعالیت‌های مخاطبین خود را ردیابی کنید، بلکه آنها را نیز ثبت کنید!

 

از لیست و برچسب ها استفاده کنید

مخاطبان بزرگتر را با لیست ها دسته بندی کنید و آنها را بر اساس رفتار کاربر با برچسب ها به گروه های کوچکتر مرتب کنید.

وقتی این کار را انجام می دهید، نه تنها می توانید پیام مناسب را برای افراد مناسب ارسال کنید، بلکه به کاربران اجازه می دهید اشتراک های ایمیل را بهتر مدیریت کنند!

 

تقسیم بندی رفتاری هوشمند

آیا مخاطب فرمی ارسال کرده است؟ عضو شد؟ یا محصولی خریدند؟

به طور خودکار آنها را به یک لیست اضافه کنید یا برچسب های مناسب را در نمایه آنها اعمال کنید. با تقسیم‌بندی رفتاری، ارسال ایمیل‌های کاملاً شخصی‌شده بسیار آسان‌تر است!

 

فیلتر پیشرفته

آیا می خواهید از داده های نمایه های مخاطب، کمپین ها، افزونه های یکپارچه و غیره برای بخش بندی و شخصی سازی ایمیل ها استفاده کنید؟

فیلترینگ پیشرفته می تواند کمک کند. اگر/یا شرایط را ایجاد کنید و هر تماسی را به راحتی از بین ببرید!

 

ایجاد بخش های پویا

یافتن مخاطبین بر اساس معیارهای خاص عالی است. آن را با تقسیم بندی پویا تعاملی کنید!

بخش بندی پویا ما به شما کمک می کند تا به راحتی به افرادی که می خواهید متصل شوید، بدون نیاز به یافتن دستی آنها!

 

هدف با دقت

مطمئن نیستید چگونه افراد مناسب را برای یک کمپین خاص پیدا کنید؟ این کار را با سیستم هدف گیری پیشرفته ما به راحتی انجام دهید!

لیست ها و برچسب ها را شامل یا حذف کنید، بخش های پویا را انتخاب کنید یا به سادگی مخاطبین را با پرس و جوهای سفارشی فیلتر کنید. سازماندهی کمپین های ایمیل هدفمند هرگز به این آسانی نبوده است!

 

تقسیم بندی فعالیت های کمپین

در سایر پلتفرم‌ها، پس از یک کمپین ایمیل فقط با داده‌ها باقی می‌مانید. با FluentCRM، می‌توانید داده‌ها را عملی کنید!

با اقدامات پس از کمپین به راحتی مخاطبین درگیر و غیر درگیر را شناسایی کنید و مانند یک حرفه ای پیگیری کنید!

 

بخش در رفتار کاربر

رفتار کاربر می تواند در هر لحظه و در هر نقطه از چرخه زندگی آنها تغییر کند.

با اتوماسیون بازاریابی ایمیلی FluentCRM، همیشه راهی برای دستیابی به تقسیم بندی رفتاری وجود دارد. همانطور که رفتار آنها را شکل می دهید، به راحتی مخاطبین را بخش بندی کنید!

 

ادغام و خودکارسازی تقسیم بندی

استفاده از ابزارهای دیگر برای تعامل با مردم؟ شروع به تقسیم بندی آنها بر اساس نیازهای کسب و کار خود کنید!

هنگامی که ابزارهای خود را به FluentCRM متصل می کنید، گزینه های عملاً نامحدودی برای بخش بندی لیست مخاطبین شما وجود دارد!

 

خبرنامه ها را با سهولت ارسال کنید

ارسال دستی خبرنامه های هفتگی برای همه، زمان زیادی را از برنامه شما می گیرد. اما وقتی می‌توانید مجموعه‌ای از ایمیل‌ها را برای ارسال هر هفته ایجاد کنید، اتلاف وقت هیچ فایده‌ای ندارد. دنباله ایمیل FluentCRM می تواند به شما کمک کند تا کارهای روزمره را به راحتی مدیریت کنید!

 

افزایش تبدیل با دنباله ایمیل

شما نمی توانید با یک ایمیل مخاطب را به خرید ترغیب کنید. ایجاد یک رابطه قبل از اینکه مشتریان شما واقعاً اقدامی انجام دهند ضروری است. با ایمیل‌های ورودی، یک ابزار اتوماسیون عالی برای ارسال ایمیل‌های هدفمند برای افزودن ارزش به مخاطبان خود خواهید داشت که به فروش تبدیل می‌شود و درآمد را افزایش می‌دهد.

 

وقتی مهم است ارتباط برقرار کنید

هیچ کس دوست ندارد در ساعات کاری خود ایمیل های تبلیغاتی دریافت کند! اگر مخاطبانتان را در زمان نامناسبی ارسال کنید، اغلب اشتراک خود را لغو می‌کنند. با FluentCRM، ترتیب ایمیل‌های خود را دقیقاً زمانی برنامه‌ریزی کنید که زمان کافی برای کاوش و کسب اطلاعات در مورد چیزهایی که شما ارائه می‌دهید داشته باشند!

 

افزایش فروش

آیا می خواهید بیشتر به مشتریان قدیمی بفروشید؟ بخش های پویا ما قبلاً مخاطبین پرداخت کننده شما را فهرست کرده اند. می توانید دنباله های ایمیل کاملی برای آنها ایجاد کنید تا فروش بیشتری داشته باشند. از این نظر، سازنده توالی مبتدی FluentCRM ساده ترین Automator پرفروش است!

 

با مشتریان در ارتباط باشید

با دنباله ایمیل FluentCRM، می توانید دنباله های ایمیل ایجاد کنید و از همان ابتدا با مخاطبان خود در تماس باشید. ارتباط مداوم کلید بازاریابی است. مخاطب را درگیر می کند و به جلب اعتماد آنها کمک می کند. بنابراین در ارتباط بمانید، اعتماد به دست آورید و یک تجارت پایدار با مشتریان وفادار ایجاد کنید.

 

به راحتی ایمیل های کاربر را آغاز کنید

بازدیدکنندگان وب سایت شما می توانند فرم ها را ارسال کنند، محصولات را خریداری کنند و صدها نوع عمل مختلف را انجام دهند! آیا می خواهید ایمیل های شخصی سازی شده را بر اساس کاری که انجام می دهند خودکار کنید؟

رویدادهای کاربر را با بیش از 30 محرک اتوماسیون داخلی ضبط کنید و آنها را با نام تجاری خود در ایمیل قرار دهید!

 

صرفه جویی در زمان. خودکار کردن هر چیزی!

زمان را برای انجام کارهایی که می توانید خودکار کنید تلف نکنید! ارسال خودکار ایمیل های بعدی، ایجاد نمایه های وردپرس، به روز رسانی اطلاعات کاربر و موارد دیگر.

سفر کاربر خود را با نام تجاری خود با بیش از 20 اقدام ساده کنید. در زمان صرفه جویی کنید، کارآمد باشید!

 

تنظیم. مسیر. رسیدن به اهداف

هر سفری با یک هدف شروع می شود. اگر آنها قبلاً به آن رسیده اند، سرنخ خود را با کل سفر خسته نکنید!

کاربران خود را به صورت خودکار به مراحل درست بفرستید و آنها را در مسیر هدف بعدی قرار دهید! بدون اینکه یک مربی بازاریابی باشید، اهداف خود را دنبال کنید و به آنها برسید!

 

ایجاد مسیرهای کاربری مشروط

سرنخ‌های شما ارزشمند هستند، اجازه ندهید از بین بروند!

با FluentCRM، می توانید مسیرهای کاربری کاملاً تعریف شده ای ایجاد کنید و سفرهای کاربر را با شرایط پیشرفته دیکته کنید. زمانی که شرایط شما را برآورده می کنند و حتی زمانی که نمی توانند آنها را درگیر خود نگه دارید!

 

شکل سفرهای کاربر. بصری!

محرک و اهداف خود را تنظیم کنید، اقداماتی را برای خودکار اضافه کنید و در صورت لزوم چندین مسیر کاربری ایجاد کنید.

قوانین اتوماسیون را در سازنده اتوماسیون بصری ما ترکیب کنید و سفرهای کاربر را به راحتی شکل دهید. سفر بازدیدکننده خود را دنبال کنید یا بفهمید که چگونه از یک مرحله به مرحله دیگر حرکت می کند. در یک نگاه!

 

تجزیه و تحلیل تبدیل بهینه سازی برای تبدیل!

صرفه جویی در زمان خودکار کردن کارهای تکراری؟ از تجزیه و تحلیل اتوماسیون پیشرفته ما برای به حداکثر رساندن تبدیل خود استفاده کنید.

FluentCRM آمار تبدیل را برای هر مرحله از سفر کاربر به شما می دهد، بنابراین نحوه عملکرد اتوماسیون خود را اندازه بگیرید. تصمیمات مبتنی بر داده بگیرید و سفر کاربر خود را برای حداکثر تبدیل بهینه کنید!

 

امکانات بیشتر با 30+ ادغام!

 

امکانات بیشتر با 30+ ادغام!

هنگامی که تمام ابزارهای مورد علاقه خود را به FluentCRM متصل می کنید، تقریباً امکانات اتوماسیون بازاریابی نامحدودی را باز می کنید. تمام مخاطبین و داده های خود را در یک مکان بیاورید و شروع به گسترش تجارت خود کنید!

 

به بعضی از ویژگی‌های افزونه FluentCRM عبارتند از:

1. مدیریت لیست ایمیل: این افزونه به شما امکان می‌دهد لیست‌های ایمیل خود را مدیریت کنید و ایمیل‌هایی را برای کاربران خود ارسال کنید.

2. طراحی قالب‌های ایمیل: شما می‌توانید قالب‌های ایمیل خود را طراحی کنید و از این قالب‌ها برای ارسال ایمیل‌ها استفاده کنید.

3. ایجاد کمپین ایمیل: FluentCRM به شما امکان می‌دهد کمپین‌های ایمیلی برای رسانه‌های مختلف، مانند تبلیغات، اطلاعیه‌ها و غیره ایجاد کنید.

4. پیگیری ایمیل: شما می‌توانید ایمیل‌های ارسالی خود را پیگیری کنید و مشاهده کنید که کدام از گیرندگان به ایمیل شما پاسخ داده یا روی لینک‌های درون ایمیل کلیک کرده‌اند.

5. افزودن فرم ثبت نام: این افزونه به شما امکان می‌دهد فرم‌های ثبت نامی را برای جمع‌آوری اطلاعات کاربران خود در سایت خود ایجاد کنید.

6. ارسال خودکار ایمیل: FluentCRM امکان ارسال ایمیل به صورت خودکار بر اساس زمان بندی مشخصی را فراهم می‌کند، مانند ارسال اطلاعیه‌ها و تبریک‌ها به کاربران در زمان‌های خاص، مانند تولد یا تقویم رویدادها.

7. یادآوری ایمیل: شما می‌توانید یادآوری ایمیل‌ها برای خودتان تنظیم کنید تا به خاطر داشته‌هایی که باید ارسال کنید کمک کند.

8. تحلیل و آمار: FluentCRM به شما گزارش‌های جامع درباره بازدهی کمپین‌های ایمیل خود ارائه می‌دهد، مانند نرخ باز و کلیک، تعداد ایمیل‌های ارسال شده و گیرندگانی که ایمیل را باز کرده‌اند.

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1947

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

05/09/2023