ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

187

فروش

رضایت

290,000تومان

290,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه کاریابی بانک مشاغل JobBank یک افزونه کاربردی وردپرس است که برای مدیریت لیست مشاغل و تسهیل عملکردهای جستجوی شغل در وب سایت وردپرس طراحی شده است. در اینجا چند ویژگی وجود دارد که ممکن است انتظار داشته باشید در افزونه JobBank WordPress پیدا کنید:

افزونه JobBank

افزونه کاریابی JobBank

 

ویژگی های افزونه کاریابی بانک مشاغل

  • لیست مشاغل:

این افزونه به طور معمول به مدیران اجازه می دهد تا لیست مشاغل را مستقیماً از داشبورد وردپرس ایجاد و مدیریت کنند. این شامل فیلدهایی برای عناوین شغلی، توضیحات، مکان‌ها، محدوده حقوق و دستورالعمل‌های برنامه است.

  • فیلدهای سفارشی:

JobBank ممکن است عملکرد فیلدهای سفارشی را ارائه دهد که به مدیران اجازه می دهد تا اطلاعات اضافی را بر اساس نیازهای خاص خود به لیست مشاغل اضافه کنند. این می تواند شامل زمینه هایی برای دسته های شغلی، انواع شغل، مدارک مورد نیاز و موارد دیگر باشد.

  • جستجو و فیلتر کردن:

این افزونه معمولاً گزینه های جستجو و فیلتر را برای جویندگان کار فراهم می کند تا لیست های شغلی مرتبط را پیدا کنند. کاربران می توانند مشاغل را بر اساس کلمات کلیدی، مکان، دسته بندی یا معیارهای دیگر جستجو کنند و نتایج را فیلتر کنند تا گزینه های خود را محدود کنند.

  • حساب‌های کاربری:

JobBank اغلب شامل قابلیت‌های حساب کاربری است که به جویندگان کار اجازه می‌دهد حساب ایجاد کنند، رزومه ارسال کنند و برنامه‌های شغلی خود را مدیریت کنند. کارفرمایان همچنین ممکن است توانایی ایجاد حساب کاربری و ارسال لیست مشاغل را داشته باشند.

  • مدیریت برنامه:

این افزونه معمولاً ابزارهایی را برای مدیریت برنامه های شغلی ارائه می دهد، از جمله گزینه هایی برای ردیابی اطلاعات متقاضی، بررسی رزومه و برقراری ارتباط با نامزدها.

شاید بپسندید : افزونه فیلتر محصولات حرفه ای ووکامرس | HUSKY WooCommerce

  • اعلان‌های ایمیل:

JobBank ممکن است شامل ویژگی‌های اعلان ایمیل برای هشدار به مدیران در هنگام ارسال فهرست‌های شغلی جدید یا ارسال درخواست‌های شغلی باشد. جویندگان کار همچنین ممکن است اعلان های ایمیلی در مورد تطابق شغل یا وضعیت درخواست دریافت کنند.

  • ادغام با قالب های وردپرس:

این افزونه معمولاً به گونه ای طراحی می شود که به طور یکپارچه با طیف گسترده ای از تم های وردپرس ادغام شود. و به کاربران امکان می دهد برند و طراحی ثابتی را در وب سایت خود حفظ کنند.

  • گزینه‌های سفارشی‌سازی:

JobBank معمولاً گزینه‌های سفارشی‌سازی را برای مطابقت با ظاهر و احساس فهرست‌های شغلی و قابلیت جستجو با طراحی وب‌سایت ارائه می‌دهد. این ممکن است شامل گزینه هایی برای تنظیم رنگ ها، فونت ها، طرح بندی ها و موارد دیگر باشد.

  • طراحی ریسپانسیو:

این افزونه معمولاً با طراحی واکنش‌گرا ساخته می‌شود و اطمینان حاصل می‌کند که فهرست‌های شغلی و عملکرد جستجو به درستی در همه دستگاه‌ها از جمله رایانه‌های رومیزی، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند نمایش داده می‌شوند.

  • اسناد و پشتیبانی:

JobBank معمولاً با اسناد و پشتیبانی از توسعه‌دهنده افزونه همراه است. کاربران می توانند برای دریافت راهنمایی در مورد راه اندازی، سفارشی سازی و عیب یابی، به راهنمای اسناد، آموزش های ویدئویی، و انجمن های پشتیبانی دسترسی داشته باشند.

 

جمع بندی: چر از افزونه کاریابی بانک مشاغل JobBank استفاده کنیم؟

افزونه JobBank Pro یک افزونه کاربردی وردپرس است که به شما این امکان را می دهد تا انواع مختلف وب سایت را در حوزه های کاریابی و استخدامی ایجاد نمائید. هم اکنون می توانید این افزونه قدرتمند را همراه با قابلیت های فراوان آن از وب سایت ببینم خریداری کنید.

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5651

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

12/05/2024