ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه Maxbot | پلاگین ربات پیشرفته چت آنلاین وردپرس

187

فروش

رضایت

180,000تومان

180,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه Maxbot Chatbot Maker یک افزونه چت آنلاین وردپرس برای ساخت و پیکربندی چت بات‌های هوشمند در وبسایت‌ها است. امکانات بسیاری را برای ایجاد یک چت بات پیشرفته فراهم میکند.

بهبود تجربه مشتری

Maxbot فوراً پاسخ‌های تک به تک به مشتریان شما ارائه می‌کند و بر اساس جزئیات و سابقه مشتری می‌تواند با خطاب کردن آنها با نام آنها در طول مکالمه، آنها را درگیر کند و این نمایندگان نهایی برند شما هستند.

 

افزونه Maxbot

پلاگین Maxbot

Maxbot

 

صرفه جویی در هزینه پشتیبانی مشتری

کسب و کارها می توانند هزینه های خود را بدون به خطر انداختن کیفیت خدمات مشتری با استفاده از Maxbot بهینه کنند.

مقیاس پذیری آسان

عوامل انسانی از نظر حجم کاری که می توانند تحمل کنند و تعداد ساعاتی که می توانند پشتیبانی کنند دارای محدودیت هستند. برخلاف Maxbot که می‌تواند به طور همزمان هزاران مکالمه را مدیریت کند، زیرا به راحتی مقیاس‌پذیر است تا حجم زیادی از چت‌ها را بدون تأثیر بر هزینه‌ها و کارایی کسب‌وکار مدیریت کند.

رویکرد فعال به جای منفعل

مکالمات پیشگیرانه درک برند شما را در درازمدت بهبود می بخشد زیرا باعث خوشحالی و ارزشمندی مشتریان شما می شود. مشتریان شما به مشتریان وفادار شما تبدیل می شوند و برای مدت طولانی با برند شما مرتبط می مانند.

امکانات اصلی Maxbot Chatbot Maker عبارتند از:

۱. رابط کاربری آسان: این افزونه دارای یک رابط کاربری ساده و کارآمد است که حتی کاربران مبتدی هم به راحتی میتوانند با آن کار کنند.

۲. طراحی قوی و پیکربندی سفارشی: شما میتوانید چت بات خود را با استفاده از ابزارهای قدرتمند Maxbot Chatbot Maker طراحی و پیکربندی کنید. این افزونه امکاناتی مانند افزودن صفحات، کارت‌ها، دکمه‌ها و سایر عناصر چت را فراهم میکند.

۳. حالت چت زنده: شما میتوانید از حالت چت زنده استفاده کنید تا در زمان واقعی با کاربران در ارتباط باشید. این امکان شما را قادر میسازد تا جواب‌های داده شده توسط چتبات را تغییر دهید، اطلاعات را آپدیت کنید و مشکلات کاربران را در زمان واقعی حل کنید.

۴. گزارش‌گیری و آمار: Maxbot Chatbot Maker شما را قادر میسازد تا آمار کارکرد چت بات خود را ببینید و گزارش‌هایی دریافت کنید تا بتوانید عملکرد آن را ارزیابی کنید و بهبودهای لازم را اعمال کنید.

۵. انتقال به عامل انسانی: در صورتی که چتبات نتواند به سوال کاربر پاسخ دهد، میتوانید با استفاده از Maxbot Chatbot Maker از یک عامل انسانی دیگر کمک بگیرید و کاربر را متوجه سوال خود کنید.

 

 

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5035

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

22/01/2024