ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه Perfmatters

187

فروش

رضایت

170,000تومان

170,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

پلاگین سرعت سایت وردپرس Perfmatters | افزونه افزایش سرعت وردپرس

 

افزونه perfmatters یک افزونه بهینه سازی وردپرس می باشد که برای کاهش زمان بارگیری صفحات و سرعت وبسایت ها استفاده می شود. این افزونه توسط تیم استودیوی perfmatters توسعه داده شده است و برای سایت های وردپرسی مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از افزونه perfmatters شما می توانید به سادگی و بدون نیاز به دانش فنی عمیق، تغییرات لازم برای بهبود سرعت و عملکرد سایت خود را اعمال کنید. این افزونه تمرکز خود را بر روی راه حل های سریع و آسان می گذارد و از هر گونه تغییرات پیچیده در کدهای سایت جلوگیری می کند.

 

پلاگین سرعت سایت وردپرس Perfmatters

 

بعضی از ویژگی های اصلی افزونه perfmatters عبارتند از:

1. غیرفعال سازی اسکریپت ها و فایل های غیرضروری: افزونه perfmatters به شما اجازه می دهد تا فقط اسکریپت ها و فایل هایی را که واقعا نیاز دارید فعال کنید و سایر فایل های غیرضروری را غیرفعال کنید. این کار باعث کاهش تعداد درخواست ها به سرور شما می شود و سرعت بارگیری صفحات را افزایش می دهد.

2. بهینه سازی تصاویر: با استفاده از perfmatters می توانید تصاویر سایت خود را بهینه سازی کنید و حجم آن ها را کاهش دهید بدون اینکه کیفیت تصاویر تحت تاثیر قرار بگیرد. این تاثیر بزرگی در سرعت بارگیری صفحات دارد.

3. بهینه سازی CSS و JavaScript: perfmatters به شما اجازه می دهد کدهای CSS و JavaScript را بهینه سازی کنید و حجم آن ها را کاهش دهید. این کار باعث بهبود سرعت بارگیری صفحات و میزان مصرف منابع سرور می شود.

4. غیرفعال سازی ویرایشگر Gutenberg: اگر از ویرایشگر قدرتمند Gutenberg استفاده نمی کنید، می توانید با استفاده از perfmatters آن را غیرفعال کنید و سرعت بارگیری و ویرایش صفحات خود را افزایش دهید.

5. بهینه سازی دیگر: perfmatters امکانات متنوعی را برای بهبود سرعت وبسایت ها ارائه می دهد، از جمله بهینه سازی Google Analytics و Google Fonts و غیره.

به طور کلی، افزونه perfmatters ابزاری قدرتمند برای بهینه سازی سرعت وبسایت هاست که با استفاده از آن می توانید سرعت بارگیری صفحات خود را بهبود دهید و تجربه کاربران را بهبود بخشید.

 

شاید بپسندید : افزونه بهینه سازی دیتابیس
زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1924

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

30/08/2023