ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه Rankie

187

فروش

رضایت

190,000تومان

190,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه ردیابی رتبه سایت در گوگل | دیدن رتبه سایت در گوگل با Rankie

افزونه Rankie یک ابزار تحلیل رتبه‌بندی و کلمات کلیدی است. این افزونه به شما امکان می‌دهد تا رتبه‌بندی کلمات کلیدی خود در موتورهای جستجو را نظارت کنید. و معیارهای مهم مانند جستجوهای درونی، نرخ کلیک، ترافیک و CTR را بررسی کنید. Rankie همچنین نمودارها و گزارشاتی برای کمک به تجزیه و تحلیل بهتر داده‌ها ارائه می‌دهد.

 

پلاگین ردیابی رتبه در گوگل

 

پلاگین ردیابی رتبه در گوگل

 

افزونه رنکی یک افزونه بسیار کاربردی برای تحلیل رده بندی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می‌باشد. در زیر ویژگی های این افزونه را در قالب یک لیست بررسی می‌کنیم:

 

پلاگین ردیابی رتبه در گوگل

 

در زیر ویژگی های این افزونه را در قالب یک لیست بررسی می‌کنیم:

نمایش رتبه بندی کلمات کلیدی:

Rankie به کاربران امکان می‌دهد تا به سادگی رده بندی کلمات کلیدی خود در موتورهای جستجو را دنبال کنند و در برابر رقبا مقایسه کنند.

گزارشدهی دقیق:

این افزونه به کاربران امکان می‌دهد تا گزارش های دقیقی از رتبه بندی کلمات کلیدی خود را دریافت کنند و نظارت موثری بر عملکرد سئو خود داشته باشند.

نمودارها و نمایش گرافیکی:

Rankie با استفاده از نمودارها و نمایش های گرافیکی مشتریان را قادر می‌سازد تا به سادگی تغییرات رده بندی کلمات کلیدی خود را تحلیل کنند و استراتژی های بهینه را اتخاذ کنند.

نتایج ذخیره شده: با استفاده از Rankie، نتایج رده بندی کلمات کلیدی هر روز ذخیره می‌شوند، بنابراین کاربران می‌توانند پیشرفت خود را در مدت زمان مشخص شده رصد کنند.

اطلاع رسانی هوشمند:

Rankie قابلیت اطلاع رسانی هوشمند را دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور خودکار درباره تغییرات مهم در رده بندی کلمات کلیدی خود مطلع شوند.

گزینه های چندگانه جستجو:

این افزونه به کاربران اجازه می‌دهد تا بر اساس نتایج رده بندی خود، کلمات کلیدی را در گزینه های چندگانه موتورهای جستجو جستجو کنند.

سازگاری با افزونه Yoast SEO:

Rankie به طور پیش فرض با افزونه Yoast SEO سازگاری کامل دارد و اطلاعات مربوط به رده بندی کلمات کلیدی را از این افزونه به دست می‌آورد.

قابلیت نظارت بر رقبا:

با استفاده از Rankie، می‌توانید به سادگی رقبای خود را نظارت کنید و تغییرات رده بندی آنها را پیگیری کنید.

– رابط کاربری ساده و قابل فهم: این افزونه یک رابط کاربری ساده و قابل فهم دارد که به کاربران امکان می‌دهد به سادگی از ویژگی های آن استفاده کنند و نتایج را تحلیل کنند.

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1302

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

15/05/2024