ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

همکاری در فروش وردپرس در ازای تخفیف

187

فروش

رضایت

220,000تومان

220,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه Referral System for WooCommerce یک افزونه کابردی وردپرس است که به فروشگاه آنلاین WooCommerce شما قابلیت سیستم ارجاع را اضافه می‌کند. این افزونه به شما امکان می‌دهد برنامه‌ای برای جذب مشتریان جدید و ترویج فروشگاه خود ایجاد کنید.

این سیستم همکاری در فروش مجموعه کاملی از ویژگی های بازاریابی را ارائه می دهد که مشتریان شما را با دوستان و خانواده خود درگیر می کند، ارجاعات را با جوایز جذب و در نهایت فروش و درآمد شما را افزایش می دهد. در ادامه مطلب شما را با قابلیت های پلاگین آشنا خواهیم کرد.

 

Referral System for WooCommerce

 

 

ویژگی‌های مهم افزونه Referral System for WooCommerce عبارتند از:

1. سیستم ارجاع چند سطحی: این افزونه قابلیت تعریف سیستم ارجاع چند سطحی را دارد که به شما اجازه می‌دهد که کاربران را بر اساس تعیین سطوح مختلف معرفی کنید و در صورت خرید محصول توسط معرفین، پاداشی به آن‌ها اعطا کنید.
2. لینک ارجاع منحصر به فرد: به کاربران اجازه می‌دهد تا لینک منحصر به فرد خود را برای ارجاع به دوستان و آشنایانشان به اشتراک بگذارند. هرگاه کسی از طریق این لینک وارد فروشگاه شما شود و خریدی انجام دهد، معرف اصلی و معرف سطح‌های بالاتر، پاداشی دریافت خواهند کرد.
3. کمپین‌های بازاریابی: می‌توانید به راحتی کمپین‌های بازاریابی را برای ترویج فروشگاه خود ایجاد کنید و کاربران را به رقابت در جذب مشتریان جدید و ترویج فروشگاه دعوت کنید. این کمپین‌ها می‌توانند شامل تخفیف‌ها، پاداش‌های مالی یا هر نوع مزیت دیگری باشند.
4. آمار و گزارش‌ها: افزونه Referral System for WooCommerce به شما امکان می‌دهد تا آمار و گزارش‌های جامعی از میزان بازدید، تراکنش‌ها، شبکه ارجاع و پاداش‌ها دریافت کنید.

با استفاده از این افزونه می‌توانید روشی موثر برای جذب مشتریان جدید و افزایش فروش در فروشگاه آنلاین خود ایجاد کنید.

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5536

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

11/05/2024