ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

187

فروش

رضایت

180,000تومان

180,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه SecuPress Pro یک افزونه امنیتی حرفه ای امنیتی برای وب سایت ها است. افزونه امنیتی وردپرس SecuPress Pro دارای سیستم اسکن فایل ها نیز می باشد که از آن میتوانید در جهت بررسی وبسایت خود استفاده کنید. همچنین این افزونه در جهت افزایش امنیت وبسایت شما، نسخه وردپرس و ووکامرس را از دید کاربران پنهان خواهد کرد.

 

SecuPress Pro

افزونه SecuPress Pro

 

ویژگی ها و قابلیت های اصلی افزونه SecuPress Pro عبارتند از:

1. پیکربندی آسان: این افزونه بسیار ساده برای نصب و استفاده است و شما را از امور پیچیده فنی محافظت می کند.

2. آسیب‌پذیری اسکن: با استفاده از افزونه SecuPress Pro می توانید وب سایت خود را به دنبال آسیب پذیری ها و نقاط ضعف احتمالی اسکن کنید و آنها را رفع کنید.

3. دیوار آتش: افزونه SecuPress Pro به شما اجازه می دهد تا یک دیوار آتش قوی را برای جلوگیری از حملات هکرها و ورود غیرمجاز به سایت خود تنظیم کنید.

4. مدیریت دسترسی: با استفاده از این افزونه، شما می توانید سطح دسترسی کاربران و نقش های مختلف را مدیریت و تنظیم کنید.

5. پشتیبانی از SSL: SecuPress Pro به شما امکان فعالسازی و مدیریت SSL را فراهم می کند تا ارتباط با وب سایت شما رمزنگاری شده و امن باشد.

6. پشتیبانی از تهدیدهای امنیتی: این افزونه تهدیدات مختلف امنیتی را شناسایی می کند و به شما اعلان می دهد تا بتوانید آنها را به صورت سریع واکنش نشان دهید.

7. پشتیبانی از جهانگردی وب سایت: با این افزونه می توانید رفتار کاربران در وب سایت خود را پیگیری کنید و در صورتی که فعالیت مشکوکی وجود داشته باشد، آن را به شما اعلام کند.

8. بکاپ گیری وب سایت: SecuPress Pro به شما این امکان را می دهد که بکاپ های منظم از وب سایت خود بگیرید تا در صورت بروز هرگونه حادثه، بتوانید به راحتی به حالت قبلی وب سایت بازگردید.

 

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

4550

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

14/01/2024