ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

187

فروش

رضایت

150,000تومان

150,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه نشانه گذاری اسکیما | افزونه نشانه گذاری محتوا

افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ یک افزونه سئو وردپرس قدرتمند برای وردپرس است که به شما کمک می کند داده های ساختار یافته و اسکیما را به صفحه های وب و مطالب خود اضافه کنید. این افزونه به شما امکان می دهد نوع و طبقه بندی محصولات، نقد و بررسی ها، رویدادها، و موارد دیگر را بر اساس استانداردهای جهانی مانند Schema.org تعریف کنید.

 

افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

 

با استفاده از این افزونه، می توانید داده های ساختار یافته را در نتایج جستجوی گوگل و دیگر موتورهای جستجو نشان دهید. این بهینه سازی صفحه وب شما را در سئو و قابل درک تر برای موتورهای جستجو ارتقا می دهد. همچنین می توانید اسکیما را درون صفحات وردپرس خود قرار داده و تنظیمات مورد نظر خود را تغییر دهید.

 

افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

 

بسته به نیازهای شما، با استفاده از این افزونه می توانید دیتاهای ساختار یافته ای مانند نام، نوع، توضیح، تصویر، ارتباطات، امتیازات و غیره را برای هر مورد ایجاد کنید. به کمک قابلیت های گوناگون Snip، پیکربندی و سفارشی سازی چگونگی نمایش داده های ساختار یافته میسر می گردد.

در مبحث و مرحله سئو داخلی وبسایت(on-page) داده های ساختار مند که جلوه های خوبی را به نتایج وبسایت شما در گوگل خواهد بخشید. در کنار افزونه اسنیپ که وظیفه افزودن اسکیما های متنوع را به مطالب شما خواهد داشت. افزونه سئو وردپرس Yoast SEO Premium نیز برخی از اسکیما های کاربردی را به مطالب شما اضافه خواهد کرد. توجه داشته باشید که افزودن این داده های ساختار مند می تواند در افزایش بازدید از نتایج گوگل برای وبسایت شما تاثیر گذار باشد.

 

خرید و دانلود افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ

تیم ببینم از بهترین فروشگاه های وردپرس فارسی همواره در تلاش است تا آخرین نسخه های قالب و افزونه های روز دنیا را برای کاربران ایرانی فراهم آورد. به همین منظور یکی از بهترین افزونه های وردپرس دنیا یعنی افزونه نشانه گذاری اسکیما اسنیپ را برای شما آماده کرده ایم. شما کاربران گرامی پس از خواندن دقیق مشخصات و قابلیت های این پوسته در این صفحه می توانید نسبت به خرید و دانلود Schema  اصلی اقدام کنید. برای دیدن انواع افزونه افزایش سرعت وردپرس کلیک کنید. 

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1344

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

13/05/2024