ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

تب های ایجکس در حساب کاربری ووکامرس

187

فروش

رضایت

140,000تومان

140,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

طراحی تب های ایجکس در حساب کاربری ووکامرس

 

افزونه Woo MyAccount Ajax Tabs شامل تب های متحرک در صفحه حساب کاربری ووکامرس است. این افزونه به کاربران امکان می دهد تب های حساب کاربری خود را به صورت سریع و بدون بارگذاری صفحه تغییر دهند.

با افزونه Woo MyAccount Ajax Tabs، کاربران می توانند به صفحه هایی مانند مشخصات کاربری، سفارشات، دانلودها و ویرایش حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنند. این افزونه باعث ارائه تجربه کاربری بهتر و سریعتر می شود زیرا کاربران نیازی به بارگذاری صفحه جدید برای دسترسی به این اطلاعات ندارند.

افزونه Woo MyAccount Ajax Tabs بسیار ساده قابل استفاده است و به راحتی در ووکامرس نصب و پیکربندی می شود. با استفاده از تنظیمات موجود، می توانید سفارشی سازی تب ها، تنظیمات نمایش محتوا و پوسته را انجام دهید.

به طور کلی، افزونه Woo MyAccount Ajax Tabs یک راه آسان برای بهبود تجربه کاربری در صفحه حساب کاربری ووکامرس می باشد. با این افزونه، کاربران می توانند به سرعت و سادگی به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنند و نیازی به بارگذاری مجدد صفحه ندارند.

 

طراحی تب های ایجکس در حساب کاربری ووکامرس

 

برخی از ویژگی های کامل افزونه Woo My Account Ajax Tabs عبارتند از:

1. تب های Ajax: این افزونه به صفحه حساب کاربری تب هایی اضافه می کند که از طریق Ajax بارگذاری محتواها را فراهم می کند. این باعث می شود که صفحه به طور خودکار بارگذاری شود و کاربران نیازی به بارگذاری مجدد صفحه نداشته باشند.

2. ایجاد صفحه های سفارشی: این افزونه به شما اجازه می دهد صفحه های سفارشی ایجاد کنید و به تب ها اضافه کنید. شما می توانید کافه را تنظیمات را برای نمایش محتوای موردنظرتان انجام دهید.

3. سفارشی سازی برگه: افزونه Woo My Account Ajax Tabs این قابلیت را به شما می دهد تا برگه حساب کاربری را تنظیم کرده و قالب بندی شخصی را برای آن انتخاب کنید. شما می توانید تصاویر پس زمینه، رنگ ها و تنظیمات دیگر را تغییر دهید.

4. نمایش سفارش ها: با استفاده از این افزونه، کاربران می توانند سفارش های خود را در صفحه حساب کاربری به طور زنده مشاهده کنند. آنها می توانند جزئیات هر سفارش را مشاهده کنند و وضعیت آن را پیگیری کنند.

5. شبکه اجتماعی: Woo My Account Ajax Tabs امکان اضافه کردن لینک های شبکه های اجتماعی به حساب کاربری را فراهم می کند. شما می توانید لینک های شبکه های اجتماعی خود را به تب ها اضافه کنید و با مشتریان خود در شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

به طور کلی، افزونه Woo My Account Ajax Tabs یک ابزار قدرتمند است که تجربه کاربری در صفحه حساب کاربری را بهبود می بخشد و امکانات زیادی را برای سفارشی سازی و نمایش محتواها فراهم می کند.

 

شاید بپسندید : افزونه چند فروشندگی دکان پرو
زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1900

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

29/08/2023