ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه اتصال گوگل درایو به وردپرس | WP Cloud Plugin Use

187

فروش

رضایت

190,000تومان

190,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

WP Cloud Plugin Use-your-Drive یک افزونه وردپرس است که به شما اجازه می دهد فایل ها و پوشه های آنلاین خود را مانند Google Drive، Dropbox، OneDrive و غیره در وبسایت خود نمایش دهید و به آن ها دسترسی داشته باشید. این افزونه با ویژگی های جالبی که در زیر به آن ها اشاره می کنم، امکان استفاده آسان و مدیریت بهتر فایل های آنلاین را برای شما فراهم می کند:

 

WP Cloud Plugin Use

افزونه WP Cloud Plugin Use

پلاگین WP Cloud Plugin Use

WP Cloud Plugin Use 3

 

1. مدیریت محتوا: افزونه Use-your-Drive به شما امکان می دهد تا فایل ها و پوشه ها را به راحتی مدیریت کنید و به آن ها دسترسی داشته باشید. شما می توانید فایل ها را بارگذاری، دانلود، تغییر نام، جستجو کنید و حتی آن ها را به پوشه ها دسته بندی کنید.

2. نمایش شگفت انگیز: افزونه به شما امکان می دهد تا فایل ها و پوشه ها را با استفاده از گالری های شگفت انگیز و زیبا نمایش دهید. شما می توانید نمایش لیست یا آیکون ها را انتخاب کنید و حتی تصاویر پیش نمایش را به آن ها اضافه کنید.

3. اشتراک گذاری سریع: شما می توانید لینک های سریع به فایل ها و پوشه ها ایجاد کنید و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین، شما می توانید اطلاعات مورد نیاز را برای دانلودها درخواست کنید و فرم های سفارشی برای جمع آوری اطلاعات از کاربران بسازید.

4. سفارشی سازی قدرتمند: افزونه Use-your-Drive قابلیت های سفارشی سازی زیادی را برای شما فراهم می کند. شما می توانید رنگ ها، آیکون ها، نمایش لاگو ها و بسیاری از جنبه های دیگر را تغییر دهید و واسط کاربری را به سلیقه خود تنظیم کنید.

5. حفاظت و امنیت: افزونه امکانات امنیتی مانند پسورد گذاری فایل ها، حفاظت از فایل ها از طریق نمایشگاه و شیوه های دسترسی مشترک را فراهم می کند. همچنین، شما می توانید حداقل و حداکثر سایز و نوع فایل هایی که می تو

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5068

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

25/01/2024