ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه WP Optimize Premium | بهینه ساز حرفه ای وردپرس

187

فروش

رضایت

160,000تومان

160,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه WP Optimize Premium یک افزونه قدرتمند برای بهینه سازی و سرعت دهی وبسایت های ساخته شده با وردپرس (WordPress) است. پایگاه داده وردپرس تمام مواردی که در وبسایت نیاز دارید را به طور خودکار ذخیره می کند، علاوه بر این مواردی که نیاز ندارید را هم نگه می دارد، نسخه های ویرایش شده قدیمی، هرزنامه ها، اطلاعات سطل زباله و نظرات تایید نشده همه مواردی هستند که خیلی سریع فضای پایگاه داده شما را اشغال می کنند و باعث کند شدن وبسایت شما خواهند شد.

 

افزونه WP Optimize Premium

پلاگین WP Optimize Premium

WP Optimize Premium plugin

 

 

ویژگی های افزونه WP Optimize Premium

1. بهینه سازی بانک اطلاعاتی (Database Optimization): WP Optimize Premium به شما امکان می دهد تا برای بهبود عملکرد و سرعت بارگیری صفحات وبسایت خود، بانک اطلاعاتی خود را بهینه سازی نمایید. این بخش شامل حذف داده های غیرضروری، بهبود جداول بانک اطلاعاتی و بهینه سازی فضای استفاده شده توسط دیتابیس می باشد.

2. بهینه سازی تصاویر (Image Optimization): با استفاده از WP Optimize Premium می توانید تصاویر وبسایت خود را بهینه سازی کنید. این افزونه با بهینه سازی تصاویر، حجم آن ها را کاهش داده و همچنین کیفیت آن ها را حفظ می کند. این کار باعث می شود تا صفحات وبسایت شما سریعتر بارگیری شده و تجربه کاربران را بهبود بخشید.

3. بهینه سازی فایل های CSS و JavaScript: افزونه WP Optimize Premium قابلیت بهینه سازی و کاهش حجم فایل های CSS و JavaScript وبسایت شما را دارد. این کار باعث می شود تا میزان بارگیری صفحات وبسایت کاهش یابد و زمان لود صفحات بهبود یابد.

4. شخصی سازی زمانبندی (Scheduling Optimization): با استفاده از WP Optimize Premium می توانید زمانبندی بهینه سازی های خود را تنظیم کنید. به عنوان مثال، می توانید زمانبندی روزانه، هفتگی یا ماهانه برای بهینه سازی های بانک اطلاعاتی و تصاویر تعیین کنید.

5. سازگاری با افزونه های مهم دیگر: WP Optimize Premium با اکثر افزونه های رایج وردپرس سازگاری کامل دارد و همچنین با نسخه های جدید وردپرس نیز سازگار است. این برای شما به این معنی است که می توانید از این افزونه بهره ببرید و با اطمینان به بهینه سازی وبسایت خود بپردازید.

 

 

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

5360

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

11/05/2024