ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه Yith woo checkout manager

187

فروش

رضایت

190,000تومان

190,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه سفارشی سازی صفحه تسویه حساب | افزونه ویرایش صورت حساب ووکامرس

 

افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager یک افزونه قدرتمند برای سفارشی سازی فرم خرید در ووکامرس است. این افزونه به شما امکان می دهد تا فیلدهای فرم خرید را بر اساس نیازهای خود، اضافه، حذف و انتقال دهید.

با استفاده از YITH WooCommerce Checkout Manager می توانید فیلدهای جدیدی به فرم خرید اضافه کنید، فیلدهای موجود را حذف کنید و فیلدها را به ترتیب دلخواه خود قرار دهید. همچنین این افزونه به شما امکان می دهد تا فیلد های خرید را به دلخواه Validate کنید و اعتبارسنجی اطلاعات را انجام دهید.

 

افزونه ویرایش صورت حساب ووکامرس

 

با استفاده از این افزونه می توانید فروشگاه خود را بهتر سازماندهی کنید و فرایند خرید را برای کاربران خود ساده تر و کارآمدتر کنید. تنظیمات این افزونه بسیار کاربر پسند است و به راحتی می توانید تغییراتی را در فرم خرید اعمال کنید.

افزونه YITH WooCommerce Checkout Manager برای رفع نیازهای خاص فروشگاه ها و امکانات ووکامرس ایده آل است و به شما کنترل کاملی بر روی فرم خرید می دهد.

 

YITH WooCommerce Checkout Manager

 

این افزونه دارای ویژگی های زیر است:

1. سفارشی سازی فیلدها: شما می توانید فیلدهای بیشتری به بخش پرداخت اضافه کنید و این فیلدها را به دلخواه خود تغییر دهید. به عنوان مثال، شما می توانید فیلد هایی مانند شماره تلفن، آدرس، توضیحات و غیره را به فرم پرداخت اضافه کنید.

2. مدیریت و ترتیب فیلدها: شما می توانید ترتیب فیلدها را با استفاده از این افزونه مدیریت کنید. شما همچنین می توانید فیلدها را به گروه های مختلف تقسیم و در بخش های مختلف فرم قرار دهید.

3. فیلد های شرطی: شما می توانید فیلد های شرطی را تعریف کنید که بر اساس انتخاب کاربر نمایش داده می شوند یا پنهان می شوند. به عنوان مثال، شما می توانید یک فیلد دیگر برای شماره تلفن در صورت انتخاب یک گزینه خاص اضافه کنید.

4. تنظیمات پیشرفته: این افزونه شما را قادر می سازد تنظیماتی مانند الزامی بودن یک فیلد، نوع ومحدودیت های مربوط به آن را تنظیم کنید. به علاوه، شما می توانید تنظیمات مترادف و ویرایش ایمیل پیام های ارسالی به مشتری را هم کنترل کنید.

5. سازگاری با کاملا ریسپانسیو: این افزونه به طور کامل با طراحی ووکامرس ریسپانسیو سازگار است و بر روی تمام مرورگرها و دستگاه های مختلف به خوبی کار می کند.

با استفاده از YITH WooCommerce Checkout Manager، شما به راحتی می توانید صفحه ای برای پرداخت کاربران خود ایجاد کنید که به بهترین شکل ممکن با نیازها و نیازمندی های کسب و کار شما هماهنگ شود.

 

شاید بپسندید : افزونه کوپن هوشمند ووکامرس
زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1975

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

03/09/2023