ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه ACF Pro

187

فروش

رضایت

180,000تومان

180,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه فیلد دلخواه پیشرفته | افزونه ACF

 

افزونه ACF Pro (Advanced Custom Fields Pro) یک افزونه کاربردی قدرتمند برای سفارشی‌سازی سطح بالا در وردپرس است. این افزونه به شما امکان می‌دهد تا فیلدها و شاخص های سفارشی را به مطالب وردپرس خود اضافه کنید، تا بتوانید آنها را در قالب‌ها، همچون صفحات، نوشته‌ها و نوع‌های مطالب دیگر، تنظیم کنید و سفارشی‌سازی کنید.

 

زمینه‌های سفارشی پیشرفته

 

افزونه Advanced Custom Fields

 

برخی از ویژگی‌های اصلی افزونه ACF Pro عبارت‌اند از:

1. ایجاد فیلدهای سفارشی با رابط بصری: این افزونه به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از رابط کاربری ساده و بدون نیاز به کدنویسی، فیلدها و گروه‌های سفارشی را ایجاد کنید.

2. انواع مختلفی از فیلدها: ACF Pro پشتیبانی از انواع مختلفی از فیلدها را می‌کند، از جمله فیلدهای متنی، فیلدهای عددی، کادرهای انتخابی، فیلدهای چک‌باکس، فیلدهای رادیو باتن، فیلدهای تصویر و بسیاری دیگر.

3. امکان ایجاد گروه‌های فیلد: با استفاده از ACF Pro می‌توانید گروه‌های فیلدهای مختلف را ایجاد کنید و آنها را به تعداد نامحدودی به مطالب وردپرس اختصاص دهید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا بخش‌های مختلفی از یک مطلب را به صورت مجزا و به سفارشی‌سازی نمایش دهید.

4. امکان نفوذ در قالب‌های متفاوت: افزونه ACF Pro به شما این امکان را می‌دهد تا فیلدها و گروه‌های سفارشی خود را در قالب‌های مختلفی از جمله single.php، page.php، front-page.php و … قرار دهید.

5. پشتیبانی از ترجمه: این افزونه امکان ترجمه فیلدها و گروه‌های سفارشی را به شما می‌دهد تا بتوانید آنها را به زبان‌های مختلفی سفارشی کنید.

6. تکامل شخصی‌سازی: با استفاده از ACF Pro می‌توانید افزونه را با استفاده از افزونه‌های دیگری که با آن سازگاری دارند، گسترش دهید و امکانات سفارشی بیشتری را به آن اضافه کنید.

AFD Pro افزونه‌ی مفیدی است که برای افرادی که نیاز به سفارشی‌سازی وردپرس بالا دارند، بسیار مفید خواهد بود. با استفاده از این افزونه، می‌توانید مطالب وب سایت خود را به صورت دلخواه و با تمام جزئیات مدیریت کنید.

 

شاید بپسندید : کیف پول حساب ووکامرس
زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

2019

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

07/09/2023