ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه کیف پول حرفه ای ووکامرس

187

فروش

رضایت

180,000تومان

180,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه کیف پول حرفه ای ووکامرس | Account funds premium

 

افزونه کیف پول ووکامرس یک افزونه فروشگاهی مفید برای فروشگاه‌های آنلاین ووکامرس است که به مشتریان امکان می‌دهد حساب کاربری خود را شارژ کرده و از اعتبار خود برای پرداخت سفارشات استفاده کنند.

با استفاده از این افزونه، مشتریان می‌توانند موجودی خود را در حساب کاربری خود مدیریت کنند و در هنگام خرید، از اعتبار خود استفاده کنند، به جای استفاده از روش‌های پرداخت دیگر مثل کارت اعتباری یا پیپال. این برای مشتریان می‌تواند راحت و محدودیت کمتری را به هنگام پرداخت فراهم کند.

علاوه بر این، با افزونه YITH WooCommerce Account Funds می‌توانید سیاست‌های راهنمایی برای استفاده از اعتبار حساب کاربری تعیین کنید. به عنوان مثال، می‌توانید محدودیت‌هایی برای حداقل و حداکثر میزان اعتبار را تعیین کنید و یا بازدهی درصدی برای تراز حساب کاربری اعمال کنید. همچنین می‌توانید نوع تراکنش‌ها (مانند پرداخت، بازپرداخت یا برداشت حساب) را تنظیم کنید و مشتریان را در جریان تراکنش‌های خود قرار دهید.

به طور کلی، YITH WooCommerce Account Funds به شما کمک می‌کند تجربه خرید بهتری را برای مشتریان خود ایجاد کنید و مدیریت مالی فروشگاه آنلاین خود را ساده‌تر کنید.

ویژگی های اصلی افزونه YITH WooCommerce Account Funds عبارتند از:

1. پرداختی بر اساس حساب: این افزونه به مشتریان اجازه می دهد تا از حساب کاربری خود در فروشگاه استفاده کنند و هزینه های خرید را به صورت کامل یا جزئی از طریق موجودی حساب خود پرداخت کنند.

2. سیستم موجودی: این افزونه امکان مدیریت موجودی حساب ها را فراهم می کند. فروشندگان می توانند موجودی مشتریان را با توجه به پرداخت ها و بازپرداخت ها مدیریت کنند و مشتریان هم می توانند موجودی حساب خود را مشاهده کنند و اطلاعاتی در مورد موجودی حساب خود دریافت کنند.

3. تعیین مبلغ به صورت خودکار: فروشندگان می توانند مبلغ پیش فرض را برای افزایش موجودی حساب مشتریان تعیین کنند. این امکان به مشتریان اجازه می دهد برای خرید های بعدی از موجودی حساب تخفیف دریافت کنند.

4. بررسی موجودی: مشتریان می توانند موجودی حساب خود را در هر زمان بررسی کنند و مشاهده کنند که چقدر از آن استفاده کرده اند.

5. سابقه حساب: مشتریان می توانند تاریخچه تمامی تراکنش ها را در حساب خود مشاهده کنند و اطلاعاتی مانند تاریخ، مبلغ و نوع تراکنش را ببینند.

6. قابلیت شارژ موجودی: مشتریان می توانند حساب خود را با شارژ مجدد کردن موجودی به روز کنند. این قابلیت به مشتریان این امکان را می دهد که مدت زمان مشخصی بتوانند از موجودی حساب خود استفاده کنند.

7. اخطاریه ها و اعلان ها: مشتریان و فروشندگان می توانند به راحتی تنظیمات و اطلاعیه هایی در رابطه با موجودی حساب و تراکنش ها را مدیریت کنند. این قابلیت به مشتریان امکان می دهد که به روز رسانی های دریافتی و اطلاعات مهم را دست نخورده نگه دارند.

با استفاده از افزونه YITH WooCommerce Account Funds، فروشگاه های آنلاین می توانند ارائه خدمات بهتری در مدیریت حساب های مشتریان و موجودی ها داشته باشند و مشتریان نیز راحت تر و مدیریت بهتری بر روی موجودی خود داشته باشند.

 

شاید بپسندید : افزونه تشکر از مشتریان بابت خرید 
زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

2002

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

05/09/2023