ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه تشکر از مشتریان بابت خرید

187

فروش

رضایت

150,000تومان

150,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه تشکر از مشتریان بابت خرید

 

افزونه YITH Custom Thank You Page یک افزونه قدرتمند برای ووکامرس است که به شما امکان می‌دهد صفحه سفارشات با تشکر سفارش‌های خود را سفارشی کنید.

 

YITH Custom Thank You Page

 

افزونه YITH Custom Thank You Page

 

سفارشی سازی صفحه تشکر

 

همچنین شما می‌توانید صفحه سفارشات با تشکر را بر اساس نوع محصول، دسته بندی، مبلغ سفارش و بیشتر دسته بندی کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا به شکل دقیقتری به مشتریان خود بپیوندید و محصولات و خدمات خاصی را به آنها پیشنهاد کنید.

با استفاده از افزونه YITH Custom Thank You Page، شما همچنین می‌توانید تنظیمات حرفه‌ای انجام دهید و رویدادهای ورودی، تنظیمات کلی، تنظیمات سفارشی و بیشتر را کنترل کنید.

به طور کلی، افزونه YITH Custom Thank You Page امکانات قدرتمندی برای سفارشی کردن صفحه سفارشات با تشکر شما در ووکامرس ارائه می‌دهد.

برخی از ویژگی های اصلی این افزونه عبارتند از:

1. سفارشی سازی صفحه تشکر: با استفاده از این افزونه، شما می توانید صفحه تشکر بعد از انجام یک سفارش را به طور کامل سفارشی سازی کنید. شما می توانید تصاویر، متن، لینک ها و بیشتر را به صفحه تشکر اضافه کنید و آن را با نمونه های مختلف طراحی کنید.

2. نمایش پیش نمایش: این افزونه به شما امکان می دهد صفحه تشکر را در هر زمان که می خواهید مشاهده کنید. شما می توانید تغییرات را بررسی کنید و از پیش نمایش آنها در صفحه فروشگاه خود لذت ببرید.

3. استفاده از توکن های پویا: با استفاده از توکن های پویا، شما می توانید مفاهیم مختلف را به سفارش شما اضافه کنید. به طور مثال، شما می توانید نام مشتری، شماره سفارش و موارد دیگر را به صفحه تشکر اضافه کنید.

4. تنظیمات سفارشی: شما می توانید تنظیمات سفارشی برای صفحه تشکر خود برگزینید. به عنوان مثال، شما می توانید تصویر پس زمینه، رنگ ها، فرم بالا و موارد دیگر را سفارشی کنید.

5. سازگاری با پلاگین های دیگر: این افزونه با بسیاری از پلاگین های ووکامرس و وردپرس سازگار است و به شما امکان می دهد صفحه تشکر خود را با استفاده از افزونه های دیگر و سرویس های درونی سفارشی سازی کنید.

با استفاده از افزونه YITH Custom Thank You Page، شما می توانید تجربه خرید برای مشتریان خود را بهبود بخشید و صفحه تشکر خود را به صورت خاصیت خاصیت و حرفه ای طراحی کنید.

 

 

شاید بپسندید : افزونه Yith woo checkout manager
زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1984

تعداد دیدگاه

2 نظر ها

تاریخ بروزرسانی

14/09/2023