ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه WP Rocket

187

فروش

رضایت

160,000تومان

160,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه WP Rocket | راکت افزایش سرعت وردپرس

 

افزونه راکت یک افزونه بهینه‌ سازی و سرعت سازی وبسایت برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. این افزونه توسط تیمی از توسعه دهندگان حرفه‌ای تولید شده است و دارای ویژگی‌های بسیار مفیدی است که به شما کمک می‌کند وبسایت خود را سریع‌تر کنید و بهینه سازی کنید.

امتیاز عملکرد PageSpeed خود را فوراً افزایش دهید

کشف عملکرد بالا مانند هرگز. به لطف WP Rocket، می‌توانید فوراً شاهد پیشرفت عالی در عملکرد وب‌سایت و امتیاز Google PageSpeed Insights – از جمله Core Web Vitals باشید.

WP Rocket که برای وردپرس طراحی شده و دائماً به روز می شود تا با آخرین الزامات عملکرد وب سازگاری داشته باشد، نه تنها زمان بارگذاری شما را سرعت می بخشد، بلکه عملکرد کلی وب سایت شما را نیز به طور چشمگیری بهبود می بخشد تا به شما در رسیدگی به مهمترین توصیه های PageSpeed Insights کمک کند.

صرفه جویی در زمان:

WP Rocket نتایج را با 80 درصد از بهترین شیوه‌های عملکرد وب بلافاصله پس از فعال‌سازی اعمال می‌کند.

سایت شما به محض نصب و فعال سازی افزونه از WP Rocket بهره مند می شود. سردردهای پیکربندی را فراموش کنید: راه اندازی 3 دقیقه طول می کشد تا وب سایت سریع تری را در چند کلیک به شما ارائه دهد.

نیازی نیست که یک متخصص فناوری باشید یا کد را لمس کنید، پیکربندی پیش فرض فوراً جادوی خود را انجام می دهد. با WP Rocket، اجازه دهید ما کار را برای شما انجام دهیم!

سرعت خود را با یک فناوری پیشرفته بهینه کنید

WP Rocket با قدرتمندترین ویژگی‌ها ارائه می‌شود تا وب‌سایت شما را از همان ابتدا به سرعت درخشان کند.

WP Rocket علاوه بر ویژگی‌های پیش‌فرض خود که سرعت سایت شما را در یک لحظه سریع‌تر می‌کند (کش کردن صفحه، ذخیره مرورگر یا فشرده‌سازی GZIP)، مجموعه‌ای از گزینه‌های پیشرفته را برای افزایش عملکرد شما ارائه می‌دهد، از جمله تاخیر در اجرای جاوا اسکریپت، حذف CSS استفاده نشده ، Minification و LazyLoad.

 

افزونه راکت

 

برخی از ویژگی‌های مهم WP Rocket عبارتند از:

1. ذخیره‌سازی نهان (Caching): این افزونه با استفاده از سیستم ذخیره‌سازی نهان برازش، صفحات وبسایت شما را ذخیره می‌کند تا هر بار که کاربران وارد وبسایت شما می‌شوند، نیازی به ساخت صفحه از صفر نباشد و به طور سریع برای کاربر نمایش داده شود.

2. بهینه سازی کد: WP Rocket برخی موارد مانند ترکیب و فشرده سازی CSS و JavaScript و حذف فایل‌های غیر ضروری برای بهینه سازی کد وبسایت استفاده می‌کند. این کار باعث کاهش حجم فایل‌ها و کاهش زمان بارگذاری صفحه می‌شود.

3. بهینه سازی تصاویر: WP Rocket امکان بهینه سازی تصاویر را نیز فراهم می‌کند. با استفاده از این ویژگی می‌توانید تصاویر را فشرده کنید و حجم آن‌ها را کاهش داده و در نتیجه زمان بارگذاری وبسایت را بهبود بخشید.

4. بارگذاری تاخیری تصاویر (LazyLoad): WP Rocket امکان بارگذاری تاخیری تصاویر را نیز دارد. این به این معنی است که تصاویری که در پایین صفحه هستند، به تاخیر می‌افتند و تا زمانی که کاربر به آن‌ها نیاز داشته باشد، بارگذاری نمی‌شوند. این ویژگی باعث کاهش زمان بارگذاری صفحه می‌شود.

5. بهبود نمایش صفحات برای تلفن همراه: WP Rocket از نمایش بهتر صفحات وبسایت در دستگاه‌های تلفن همراه نیز حمایت می‌کند. با استفاده از این امکان، تجربه کاربری روی تلفن همراه بهبود می‌یابد و صفحات در دستگاه‌های تلفن همراه به سرعت بیشتری نمایش داده می‌شود.

به طور کلی، WP Rocket یک افزونه کامل و قدرتمند برای بهبود سرعت و بهینه سازی وبسایت است و در افزایش تجربه کاربری و رتبه‌بندی در موتورهای جستجو بسیار موثر است.

 

شاید بپسندید : افزونه CRM فارسی
زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1963

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

01/09/2023