ضمانت نصب رایگان

اگر به هر دلیلی موفق به نصب نشدید تیم پشتیبانی رایگان برای شما نصب و فعال خواهد نمود.

افزونه سئو محلی یواست

187

فروش

رضایت

210,000تومان

210,000تومان

حداکثر زمان پاسخگویی :
2 ساعت

افزونه Yoast Local SEO |  افزونه سئو محلی

افزونه Yoast Local SEO یک افزونه برای وبسایت‌ها است که برای بهینه سازی سئو (SEO) محلی استفاده می‌شود. این ابزار با استفاده از برخی ویژگی‌ها و تنظیمات خاص، وبسایت شما را بهبود داده و در جستجوهای محلی، افراد را به سمت کسب و کار شما هدایت می‌کند.

با استفاده از Yoast Local SEO می‌توانید اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار خود را به وبسایت اضافه کنید، از جمله آدرس، شماره تلفن، ساعات کاری و نقشه مکانی. این ابزار نیز قابلیت بهینه سازی در حالت‌های مختلف را دارد، مانند بهینه سازی برای کلمات کلیدی محلی و ترجمه محتوا برای زبان‌های مختلف.

به طور کلی، استفاده از Yoast Local SEO می‌تواند به بهبود رتبه ویدیوها، بهبود نمایش نتایج جستجوی محلی و افزایش ترافیک محلی کمک کند. این افزونه برای کسب و کارهای محلی، مکان‌های فیزیکی، رستوران‌ها، خدمات حمل و نقل و هر شرکت محدود به یک مکان خاصی استفاده می‌شود.

ویژگی های افزونه سئو محلی یواست

1. برچسب بر روی نقشه:

این افزونه به شما امکان می‌دهد بر روی نقشه محلی Google برچسبی بگذارید تا کسانی که در جستجوی نزدیکی‌های شما هستند، به راحتی به وب سایتتان دسترسی پیدا کنند.

2. بهینه سازی برای عبارت کلیدی محلی:

با استفاده از این افزونه، می‌توانید عبارات کلیدی مرتبط با کسب و کار محلی خود را تعیین کنید تا در نتایج جستجوی محلی بالا رتبه بگیرید.

3. بررسی نقد و بررسی‌های محلی:

با استفاده از امکانات این افزونه، می‌توانید نقدها و بررسی‌های مشتریان محلی را به منظور افزایش اعتماد مردم در نتایج جستجوی محلی نمایش دهید.

4. ایجاد صفحه‌های محلی:

می‌توانید صفحات جداگانه‌ای برای هر فروع و شعبه محلی کسب و کار خود ایجاد کنید و با استفاده از افزونه Yoast Local SEO آن‌ها را بهینه کنید.

5. اتوماسیون سئو محلی:

این افزونه امکاناتی دارد که به صورت خودکار سئو محلی را برای شما انجام می‌دهد و راهنمایی می‌کند که چگونه وب سایت خود را برای جستجوهای محلی بهینه کنید.

 

زبان فایل
فارسی شده 90%
اسکن توسط فایروال ها
توسط VirusTotal اسکن شد 100%
آپدیت رایگان مادام العمر
وردپرس

Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

نسخه محصول
میانگین امتیازات
تعداد فروش

150

شناسه محصول

1316

تعداد دیدگاه

بدون نظر

تاریخ بروزرسانی

11/05/2024