نحوه پنهان کردن قیمت در صورت صفر بودن در ووکامرس

ووکامرس با در نظر گرفتن انعطاف پذیری ساخته شده است. این بدان معنی است که شما می توانید فروشگاه خود را مطابق با نیازهای برند خود سفارشی کنید. هنگام افزودن محصولات به فروشگاه ووکامرس خود، باید قیمت را اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آنها را ببینند. هنگامی که محصول موجود نیست یا موجودی آن تمام […]

ووکامرس با در نظر گرفتن انعطاف پذیری ساخته شده است. این بدان معنی است که شما می توانید فروشگاه خود را مطابق با نیازهای برند خود سفارشی کنید. هنگام افزودن محصولات به فروشگاه ووکامرس خود، باید قیمت را اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آنها را ببینند.

هنگامی که محصول موجود نیست یا موجودی آن تمام شده است، بسیاری از صاحبان فروشگاه ها قیمت را صفر می کنند. این به کاربر نشان می دهد که محصول در دسترس نیست. با این حال، پنهان کردن محصول به گونه ای که کاربران نتوانند آنها را ببینند، آسان تر خواهد بود.

در ووکامرس قیمت را اگر صفر بود مخفی کنید

اگر طرح زمینه شما درست ساخته شده باشد و با ووکامرس به درستی کار کند، فیلتری که من به اشتراک می گذارم باید هر محصولی را که قیمت آن 0 دلار است را از قسمت جلو حذف کند و همچنان گزینه تنظیم قیمت را در قسمت پشتیبان به شما بدهد.

علاوه بر این، مواردی وجود دارد که ممکن است شما یک محصول رایگان ارائه دهید، و اگر نمی خواهید محصول را پنهان کنید، راه حلی برای شما ارائه خواهم کرد. در عوض، می‌توانید «رایگان» را در صفحه تک محصول نمایش دهید.

مراحل مخفی کردن محصولات در صورت صفر بودن قیمت

نحوه نمایش محصول در صفحه فروشگاه به این صورت است:

 

 مراحل مخفی کردن محصولات در صورت صفر بودن قیمت

 

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیریت به داشبورد دسترسی پیدا کنید

از منوی داشبورد، روی Appearance Menu > Theme Editor Menu کلیک کنید. وقتی صفحه ویرایشگر تم باز شد، به دنبال فایل توابع تم بگردید تا در صورت صفر بودن قیمت، تابعی را اضافه کنید تا محصول را مخفی کنید.

کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید:

 

[php]

<add_action( ‘woocommerce_product_query’, ‘bebinam_product_query’ ); function bebinam_product_query( $q ){     $meta_query = $q->get( ‘meta_query’ );         $meta_query[] = array(                     ’key’       => ‘_price’,                     ‘value’     => 0,                     ‘compare’   => ‘>’                 );     $q->set( ‘meta_query’, $meta_query ); }

[/php]

 

برای ذخیره فایل روی Update کلیک کنید.

صفحه فروشگاه خود را باز کنید مشاهده خواهید کرد که محصول با قیمت صفر در صفحه محصولات نمایش داده نمی شود.

مخفی کردن قیمت در صورت صفر

با این حال، همانطور که قبلاً ذکر کردم، مواردی وجود دارد که ممکن است بخواهید به جای 0 تومان یا قیمت خالی، “رایگان” را نشان دهید. بنابراین، در این مورد، شما نمی خواهید محصول را پنهان کنید. این بدان معناست که ابتدا باید قیمت را پنهان کنیم و سپس “رایگان” را نمایش دهیم. علاوه بر این، “رایگان” بسیار بهتر از ” 0 تومان ” به نظر می رسد.

مراحل مخفی کردن قیمت در صورت صفر و نمایش “رایگان”

در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید:

وارد سایت وردپرس خود شوید و به عنوان کاربر مدیریت به داشبورد دسترسی پیدا کنید.

از منوی داشبورد، روی Appearance Menu > Theme Editor Menu کلیک کنید. وقتی صفحه ویرایشگر تم باز شد، به دنبال فایل توابع تم بگردید تا تابع را اضافه کنید تا در صورت صفر، قیمت را مخفی کنید و “رایگان” را نمایش دهید.

کد زیر را به فایل functions.php اضافه کنید:

 

 

[php]

 
** *       Display FREE if Price Zero or Empty – WooCommerce Single Product */ add_filter( ‘woocommerce_get_price_html’, ‘bebinam_price_free_zero_empty’, 9999, 2 ); function bebinam_price_free_zero_empty( $price, $product ){ if ( ” === $product->get_price() || 0 == $product->get_price() ) { $price = ‘<span class="woocommerce-Price-amount amount">رایگان</span>’; } return $price; }
&nbsp;

[/php]

 

برای ذخیره فایل روی Update کلیک کنید.

این نتیجه خواهد بود:

 

مراحل مخفی کردن قیمت در صورت صفر و نمایش "رایگان"

 

نتیجه

در این آموزش کوتاه مشاهده کردید که چگونه می توان محصولات را در صورت قیمت 0 تومان پنهان کرد. علاوه بر این، شما یاد گرفته اید که چگونه قیمت را در صورت 0 تومان پنهان کنید و آن را با “رایگان” یا هر کلمه دیگری که ترجیح می دهید جایگزین کنید. به یاد داشته باشید که قطعه کد را در پایین فایل functions.php تم فرزند خود اضافه کنید. اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفا با یک توسعه دهنده واجد شرایط وردپرس تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *